Санаторий- профилакторий Белая Акация

Русская версия
English version


Главная страница
О санатории
Клиники
Номера и тарифы
Конференц-сервис
Услуги
Бронирование онлайн
Контакты
Перейти на сайт Гостиницыпогода в одессе


время в одессе

курс валют

НаличныйОфициальный
Курсы валют Курсы валют


Новости Санатория

    
Про сучасні зубні імпланти

В нашій статті ми детально розглянемо та дамо відповідь на питання – навіщо потрібні сучасні зубні імпланти?

Так як імпланти вживлюють у саму щелепну кістку, то вони є стабільною і надійною основую для високоякісних штучних зубів. Зубні мости і протези, які закріплюються на імплантах, не будуть зісковзувати і не рухаються в роті, що є дуже важливим показником, особливо коли людина їсть або говорить. Завдяки такому способу кріплення зубних протезів, мости, як і окремі коронки, закріплені на сучасних зубних імплантах, є максимально ближчими за відчуттям на натуральних зубів, ніж інші зубні протезі або звичайні мости.

Про сучасні зубні імпланти

Крім того, для деяких людей, звичайні зубні протези, а також мости є незручними або вони їм не підходять, через різні захворювання в ротовій порожнині, через відчуття нудоти або із-за слабко вираженого альвеолярного відростка, що провокується цими конструкціями. Також більш традиційні мости необхідно закріплювати до зубів з двох боків проміжку, що з’являється у результаті втрати одного із зубів. Насамперед перевага зубних імпланів в тому, що вони не сточують сусідні здорові зуби, для того, щоб надійно утримувати новий зуб або декілька зубів на місці.

Для того щоб можна було встановити сучасний зубній імплант, у пацієнта повинні бути здорові та міцні ясна і було достатньо кісти для його закріплення.

Крім того, пацієнт обов’язково повинен підтримувати ці ділянки ротової порожнини в ідеальному гігієнічному стані. Завдяки ретельній гігієні ротової порожнини і регулярним профілактичним відвідуванням професійного стоматолога є обов’язковими для тривалого успіху зубних імплантів. Сучасні імпланти зубів ціна зараз більш доступна ніж раніше, тому не слід з візитом до стоматологічної клініки для їх імплантування. Як правило якісні зубні імпланти служать від десяти до двадцяти років, тут все залежить від розташування імпланту і від того, як ретельно пацієнт дотримується гігієни і чи систематично від відвідує професійного стоматолога.

Санаторий-профилакторий «Белая акация»


Карта сайта